Apartamenty miesiąca – 10 kuchni, w których chce się gotować!

kuchnie

Kuchnia to serce naszego domu. Zwróciliście uwagę na to jak często goście właśnie tam kierują swoje kroki, zamiast usiąść na wygodnej kanapie w salonie? Kuchnia to magiczne miejsce. To tam uczymy się stawiać pierwsze kroki w gotowaniu i tłuczemy pierwszy talerz. Wiemy jak ważna jest dla Ciebie to miejsce, dlatego z myślą o Tobie przygotowaliśmy ranking. 10 apartamentów miesiąca i kuchnie, w których aż chce się gotować!

Bydgoszcz

Apartament Chester

Wybierasz się do Bydgoszczy? Jeżeli lubisz gotowanie to właśnie udało Ci się trafić na drogę do raju, czyli kuchnię marzenie!

Sopot

Apartament Santa Maria

A może wypad nad morze? Sopot czeka na Ciebie z otwartymi ramiona i choć sezon dobiegł końca to może pozostało piękne, a plaże kusząco puste. Podobnie jak ta kuchnia ze zdjęcia, która czeka aż wypełnisz ją zapachem swoich ulubionych potraw.

Gdańsk

Apartament La Palma VI

Jeżeli jednak od Sopotu wolisz Gdańsk to nie masz się o co martwić. Tam także czeka na Ciebie doskonale urządzona kuchnia.

Łódź

Superior Apartment

Funkcjonalna i stylowo urządzona. Kuchnia znajdująca się w tym apartamencie w Łodzi to dowód na to, że niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, możesz liczyć na przestrzeń, w której nic nie stoi Ci na przeszkodzie w przygotowaniu śniadań, obiadów i kolacji.

Poznań

Apartament Emerald Grass – No. 9

Jeżeli cenisz sobie samodzielność to powinieneś przyjrzeć się także temu mieszkaniu znajdującemu się w dzielnicy Wilda. Każdy miłośnik dobrych potraw znajdzie tu doskonały kącik do gotowania i miejsce do tego, by wspólnie ucztować.

Szklarska Poręba

WERANDA – apartament

Fani gotowania planujący wypad do Szklarskiej Poręby z pewnością ucieszą się na widok tej kuchni, która czeka na Was w tej pięknej miejscowości. Przestronna i zaopatrzona we wszystko, czego potrzebujesz do przyrządzenia swoich popisowych dań.

Zakopane

Apartament w Zakopanem

Dla tych, którzy kochają górski klimat i ciepłe oświetlenie omiatające kuchnię i jej otoczenie. Gotowanie w takim miejscu to prawdziwa przyjemność, dlatego wybierając się do Zakopanego w tym sezonie, nie musisz się martwić o miejsce z odpowiednią kuchnią.

Wrocław

Apartament Krawiecka 606

Oprócz w pełni wyposażonej kuchni, będziecie mieli okazję podziwiać piękny widok z okna w trakcie spożywania swojego posiłku.

Kraków

Apartament Kraków Stare Miasto

W tym apartamencie salon jest połączony z kuchnią stolikiem, przy którym z powodzeniem możemy zjeść każde danie, a ci, którzy z nami przyjechali mogą nam przez cały czas towarzyszyć. Pomimo niewielkiego metrażu mieszkania, aneks jest niezwykle przestronny.

Warszawa

Apartament 1 sypialnia w Warszawie

Wybierając się w podróż do stolicy możesz zatrzymać się w jednym z kameralnych mieszkań. Jeżeli cenisz sobie samodzielność to właśnie znalazłeś idealne zakwaterowanie dla siebie.

Dodaj komentarz