5 najlepszych apartamentów w Krakowie (Stare Miasto)

Apartamenty Marylin 1

Od czasu, gdy zaistniały na rynku turystycznym jako alternatywa dla hoteli, apartamenty stały się niezwykle popularną formą noclegu. Wszystko za sprawą konkurencyjnych cen, oferowanej swobody i lokalizacji (znaczna ich większość znajduje się w centrach miast). Nie inaczej ma się sytuacja w Krakowie, który jest popularnym kierunkiem wśród polskich, ale także zagranicznych gości. Na pierwszym miejscu, pod względem ilości odwiedzających, znajdują się Anglicy. Gdzie się zatrzymują? Tam, gdzie czysto, schludnie i przyjemnie. Zobaczcie 5 najlepszych apartamentów w Krakowie.

  1. Apartament Marylin, czyli designerska perełka wśród mieszkań wynajmowanych na doby. Jasne, przestronne i zapewniające komfortowe warunki nawet 4 osobom wybierającym się do Krakowa.  Zobaczcie zdjęcia, które mówią same za siebie.

Apartamenty Marylin 1

Apartamenty Marylin 4

Apartamenty Marylin 5

Apartamenty Marylin 2

Apartamenty Marylin 3

SPRAWDŹ CENĘ

2. Na miejsce wśród najlepszych zasługuje także Apartament Bono 1 zlokalizowany na Starym Mieście w Krakowie. Na tle pozostałych propozycji z tego miasta wyróżnia się ciepłym i przytulnym wnętrzem, a także ceną. Pomimo niewielkiego metrażu sprawdzi się jako zakwaterowanie dla 4 osób, a to wszystko dzięki pomysłowej aranżacji przestrzeni. 

Bono 1 2

Bono 1 4

Bono 1

Bono 1 5

SPRAWDŹ CENĘ

3. Na listę faworytów trafia także apartament Jana, czyli świeżo wyremontowanie mieszkanie, którego powierzchnia sięga 50 metrów kwadratowych. Ze względu na pokaźny metraż i fakt, że jest podzielony na dwa pokoje, sprawdzi się jako nocleg dla dwóch par szukających komfortowego zakwaterowania w cenie, która nie zrujnuje zawartości ich portfela.

Jana  3

Jana  4

Jana  5

Jana 1

Jana 2

SPRAWDŹ CENĘ

4. Kolejna propozycja to ukłon w stronę tych, którzy lubują się stonowanych kolorach i elegancji. Apartament Pustynny to mieszkanie, którego sprawdzi się zarówno w trakcie długich, jak i krótkich pobytów. Do jego głównych zalet, oprócz wystroju, o którym już wspominaliśmy, jest to, że posiada on balkon i jest zlokalizowany w obrębie Starego Miasta.

Pustynny 1

Pustynny 3

Pustynny 2

Pustynny 4

optimal_4efc1f93-ece2-4808-8af5-7c005c0cf8af_1920x0

SPRAWDŹ CENĘ

5. Choć umieściliśmy ten apartament na ostatnim miejscu to standardem nie odbiega on pozostałych obiektów z tej listy. Tym, co go wyróżnia jest fakt, że sprawdzi się jako nocleg nawet dla 6-osobowej grupy. Apartament in Kazimierza to dwupoziomowe wnętrze, w którym znajdziemy dwie sypialnie i pokój wypoczynkowy połączony z przestronną kuchnią, czyli wszystko czego potrzebujemy w trakcie wyjazdu.

Apartament in Kazimierza 1

Apartament in Kazimierza 2

Apartament in Kazimierza 3

Apartament in Kazimierza 4

Apartament in Kazimierza 5

SPRAWDŹ CENĘ

Dodaj komentarz