10 instagramerów, których zdjęcia zainspirują cię do zwiedzania świata

10-instagramow-o-podrozach

Nieważne, czy kochasz fotografie, szukasz inspiracji do podróży, czy po prostu lubisz oglądać ładne obrazki. Tych 10 instagramerów umieszcza najpiękniejsze zdjęcia z podróży, które musisz zobaczyć!

#1 Expert Vagabond

10-instagramow-o-podrozach-expertvagabond

Przez ostatnich 5 lat Matthew Karsten, właściciel konta Expert Vagabond podróżował po świecie. Autostop w Stanach Zjednoczonych, nurkowanie w najpiękniejszych wodach świata, górskie wycieczki czy podziwianie gwiazd z Arktyki zaowocowały pięknymi fotografiami, które dzięki obecności podróżnika w serwisie Instagram możemy podziwiać w każdej chwili.

Obserwuj na Instagramie

#2 Kristen Alana

10-instagramow-o-podrozach-kristenalana

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda podróżowanie w wersji luksusowej, koniecznie śledźcie Instagram Kristen Alany. Podróżniczka oprócz zdjęć ekskluzywnych hoteli i wyjątkowych miejsc, zamieszcza szereg informacji na temat lokalizacji, w której się znajduje. Jej konto przypomina więc bardziej pełen przydatnych wskazówek blog.

Obserwuj na Instagramie

#3 Daniel Kordan

10-instagramow-o-podrozach-danielkordan

Zapierające dech w piersiach krajobrazy sprawią, że nie będziecie mogli przestać scrollować albumu zdjęć Daniela. Przepiękne widoki z Norwegii, Rosji, Włoch, Japonii i Nowej Zelandii sprawią, że od razu nabierzecie ochoty na podróże.

Obserwuj na Instagramie

#4 World Of Wanderlust

10-instagramow-o-podrozach-worldwanderlust

Instagram Brook Saward pełen jest przepięknych zdjęć z popularnych turystycznych kierunków. 24-letnia Australijka dzieli się z innymi użytkownikami Instagrama swoimi przygodami i świetnie jej to wychodzi!

Obserwuj na Instagramie

#5 Be My Travel Muse

10-instagramow-o-podrozach-bemytravelmuse

Kristin uwielbiała wyobrażać sobie siebie w podróży. W pewnym momencie swojego życia postanowiła zamienić swoje marzenia w cel i od tej chwili skrupulatnie go realizuje. O jej przygodach możecie poczytać również na jej blogu.

Obserwuj na Instagramie

#6 Chris Burkard

10-instagramow-o-podrozach-chrisburkard

Jeden z najpopularniejszych fotografów podróżniczych. Jego zdjęcia są zachwycające. Koniecznie zajrzyjcie na profil Chrisa.

Obserwuj na Instagramie

#7 Le Backpacker

10-instagramow-o-podrozach-lebackpacker

Poznajcie piękno Europy, Australii, Nowej Zelandii czy Kanady podróżując wraz z Johanem Lolos. Jego zachwycające zdjęcia z podróży to przede wszystkim pięknie ujęte krajobrazy, które są dowodem na to, jak niewielki wobec ogromu przyrody jest człowiek. Wydruki fotografii Johana możecie zamówić na jego stronie johanlolos.com

Obserwuj na Instagramie

#8 Foster Hunting

10-instagramow-o-podrozach-foresthauting

Poznajcie świat Fostera, który przemierza Amerykę Północną swoim vanem. Zdjęcia, które znajdziecie na Instagramie pokazują piękno wolności, jaką daje podróż na własną rękę.

Obserwuj na Instagramie

#9 Tiff Penguin

10-instagramow-o-podrozach-tiffpenguin

Kto powiedział, że bycie dentystą wyklucza bycie fotografem? Pochodząca z Kalifornii Tiffany w wolnym czasie podróżuje po świecie z aparatem przewieszonym na szyi, aby uchwycić najpiękniejsze krajobrazy i podzielić się nimi z innymi.

Obserwuj na Instagramie

#10 Cole Rise

10-instagramow-o-podrozach-colerise

Jego zdjęcia z podróży to prawdziwe dzieła sztuki. Cole umieszcza przepiękne fotografie, które zainspirują cię do wyruszenia w drogę.

Obserwuj na Instagramie

My też mamy konto na Instagramie! Nie zapomnij dodać nas do obserwowanych 🙂

Źródło

Dodaj komentarz